O firme

Vítame vás na webových stránkach našej spoločnosti PROGRES DMJ s.r.o, ktorá je v našom regióne vašim tradičným, uznávaným a spoľahlivým partnerom pre okná a dvere.
 
Zaoberáme sa nielen výmenou okien v bytoch, rodinných domoch, ale sme aj partnerom stavebných firiem, dodávateľov stavieb, spolupracujeme so spoločenstvami vlastníkov bytov, samosprávou...
 
Poradenstvom, dodávkami, montážou a servisom okien a dverí sa zaoberáme nepretržite od roku 1998. Absolvovali sme stovky obchodných prípadov, tisícky predaných a namontovaných okien.
Svoju činnosť staviame na ponuke kompletných služieb, čestnej a slušnej komunikácii, kvalitných výrobkoch, príjemných cenách a serióznom jednaní.
 
Veríme, že na našej stránke nájdete informácie, ktoré vám uľahčia vaše rozhodovanie pri výbere dodávateľa okien.
 
V sekcii Otázky, Rady, Tipy sa dozviete, na čo treba dávať pozor, aby ste mali radosť a dlhodobý úžitok z vašich nových okien, dávame vám odpovede na najčastejšie kladené otázky.
 
Zaujímajú vás technické parametre okien a ich výbava? Odpovede nájdete v sekcii Doplnky.
Výber nami realizovaných akcií si môžete pozrieť v Referenciách.
Dostávate radi darčeky? Máme ich pre vás pripravené. V sekcii Akcia.
 
Veríme, že naša webová stránka nabitá zaujímavými textovými i obrazovými informáciami sa pre vás stane pomocníkom pri správnom výbere dodávateľa vašich okien a dverí. Riadime sa Vašimi predstavami a potrebami. Úprimne dbáme na to, aby sme zrealizovali to, čo ste nám zverili. Veríme, že naša práca vám prinesie radosť. Naša ponuka je preto pružná, schopná prispôsobiť sa vašim potrebám.
 
Ing. Gabriel Žáček, konateľ PROGRES DMJ, s.r.o.

Otázky-Rady-Tipy