Informácie

  • Typ klienta Spoločenstvo vlastníkov
  • Lokácia Malacky
  • Kategória Dvere, Okná
  • Materiál okien Plast
  • Materiál dverí Plast, hliník
  • Farba okien Biela
  • Farba dverí RAL 9006, Biela

Informácie

O projekte

Výmena dverí a okien na Veľkomoravskej ulici v Malackách bol jedným z projektov, kde sme nevystupovali ako hlavný dodávateľ, ale ako partner stavebnej spoločnosti, ktorá realizovala kompletnú rekonštrukciu bytového domu vrátane zateplenia fasády, renovácie a sanácie balkónov atď.

V tomto prípade, vzhľadom na veľký rozsah stavebných prác, prebiehala naša činnosť v troch etapách.

Realizácia

V prvej etape sme realizovali výmenu schodiskových troejdielnych okien zo zadnej časti / nad plastovými dverami.

V druhej etape prebiehala výmena pivničných okien s bezpečnoastným zasklením a zadných plastových dverí.

Tretia etapa bola čerešničkou na torte v podobe výmeny 4ks vstupných hliníkových portálov. Jedná sa o hliníkové dvere, ktoré sú práve na tento účel – do prostredia s vysokou frekvenciou pohybu osôb, mimoriadne vhodné. Navyše sú odolné voči  poškodeniu, ľahko sa udržiavajú a sú elegantné.

V portáloch si môžete všimnúť zabudované poštové schránky. Dvere sú vybavené elektromagnetickým zámkom napojeným na komunikačný systém a samozatváračom. Výplň dverí tvorí nepriehľadné / mliečne/ izolačné dvojsklo V prípade potreby sa dá do dverí osadiť aj panel so zvončekovými tlačidlami.

Niečo na záver

V tomto prípade opäť platilo to, že za úspešnou realizáciou je potrebné vidieť množstvo času na príprave projektu. Príprava zahŕňa také činnosti ako napr. konzultácie,z ktorých vzíjde riešenie, ktoré spĺňa predstavy investorov, či projektantov, je technicky realizovateľné a v neposlednej rade je cenovo výhodné.

Galéria